Týdenní plán od 21.1. – 25.1. 2019

Pondělí 21.1.           

 21.1. – 25.1.              třídní kola recitační soutěže v hodinách ČJ – 1. stupeň

Úterý 22.1.

8.55 – 10.45             Síla slova – 7.A, cena 30,- Kč na žáka

10.55 – 12.35           Síla slova – 7.B, cena 30,- Kč na žáka

11.55 – 12.45           Zeměpisná olympiáda: šk. kolo pro zájemce z 6. – 9. ročníků,  dohled Pol., Kinc.

Středa 23.1.

Čtvrtek 24.1.          

8.00                            Knihovna Gurťjevova – 3.A, dohled Krul.

14.00                         Špalíček hudby – 5. odd. ŠD, dohled Mil.

14.30                         klasifikační porada

Pátek 25.1.              

11.00                         porada vychovatelů – ŠD

 MŠ     

30.1. Biologická olympiáda

31.1.    Laťka, rozdávání vysvědčení

1.2. Pololetní prázdniny

Výběr stravného

VÝBĚR STRAVNÉHO

+ družiny

Na měsíc ÚNOR

30.1.2019

od 6:15 -10:45 a 11:15 -15:30

Další dny pouze od 07:00 – 08:00

 

 

VÝBĚR STRAVNÉHO

+ družiny

Na měsíc březen

25.2.2019

od 6:15 -10:45 a 11:15 -15:30

Další dny pouze od 07:00 – 08:00

Týdenní plán od 14.1. – 18.1. 2019

Pondělí 14.1.           

 8.15                            Knihovna Gurťjevova – Abeceda pohádek, 2.B – dohled Dol.

Úterý 15.1.

8.55 – 10.45             Trable dospívání – 8.A, cena 30,- Kč na žáka

10.55 – 12.35           Jiná nemoc šikana – 7.A, cena 30,- Kč na žáka

Středa 16.1.

Čtvrtek 17.1.          

8.55 – 10.45             Image &charakter – 6.A, cena 30,- Kč na žáka

10.55 – 12.35           Image &charakter – 6.B, cena 30,- Kč na žáka

9.30 – 13.30             Moravskoslezské divadlo – AllThat Jazz, rock, blues, 9.A,B –                                 dohled Zem. Klim.

Pátek 18.1.              

13.00 – 15.00           Přírodovědná vycházka do Bělského lesa – plnění krmelců, 1. a 2. odd. ŠD, dohled Unuc., Mik.

MŠ     

15.1.   10.30              Divadelní představení v MŠ. Divadélko Smíšek –  pohádka: Zimní                                    výlet na hory

16.1.   10.00              Filmové představení v kině Luna, pohádka „Vilík – Rychle a                                  vesele“

18.1. – 19.1.              Pohádková noc v MŠ

22.1. Síla slova

  1. – 25.1. Recitační soutěž

24.1. ŠD – Špalíček hudby

Týdenní plán od 7.1. – 11.1. 2019

Pondělí 7.1.          

Úterý 8.1.

Středa 9.1.

9.00 – 15.30           Role školského zařízení – školení  ŘŠ, ZŘŠ

Čtvrtek 10.1.        

10.30                     porada vedení

14.30                     porada učitelů

16.30                     třídní schůzky

Pátek 11.1.           

8.30                       Divadlo loutek – Kocourek Modroočko,1.A,B. Cena 60,- Kč.                               Dohled Baž., Hran.

MŠ    

  1. – 11.1. Lyžařský kurz pro přihlášené děti, Sun Outdoor Bílá

11.1.            9.00   Divadelní představení v MŠ. Divadélko Smíšek –  pohádka: Zimní                               výlet na hory

 

16.1. Malovaná písmenka – knihovna Gurťjevova 1.B, dohled Hran.

17.1. Moravskoslezské divadlo – 9. A,B

VÁNOČNÍ PIŠKVORKY

Dne 18.12.2018 se konal na naší škole 2. ročník soutěže – PIŠKVORKY.

Soutěž proběhla mezi žáky 5. – 9. ročníku. Celkem se soutěže zúčastnilo 24 žáků.

Vítězové 6. – 9. ročníku:        Veronika Pamulová      9. A

                                              Miroslav Sklář, Daniel Horváth   9. A

                                              Elen Jedličková            7. B

Vítězové 5. ročníku:              Leontýna Čobanová, Leks Filip     5.B

Děkujeme za účast.

Informace ŠJ

V pátek

dne 21.12.2018

je zkrácená doba výdeje

 do 13:30 hod.

Začínáme vařit 3.1.2019

Celý kolektiv ŠJ Vám přeje krásné a pohodové svátky.

ŠPLH 2018 – 1.stupeň

I tento rok se 6.listopadu uskutečnila oblíbená soutěž ve šplhu , která je určena pro žáky 1.stupně naší školy.

A tak to dopadlo letos:

VÝSLEDKY SOUTĚŽE VE ŠPLHU NA TYČI

dívky chlapci
1. třídy 1. třídy
1. Tereza Oborná 1. Tomáš Valový
2. Adéla Oborná 2. Tomáš Pilař
3.Sára Dřímalová 3. Rostislav Tobola
2. třídy 2. třídy
1. Markéta Kuklišová 1. Jan Hrubý
2. Kristýna Prusková 2. Lukáš Ďurnek
3. Kateřina Kucirová 3.Vít Piechowicz
3. třídy 3. třídy
1. Andrea Korpasová 1. Filip Veselý
2. Marie Tallová 2. Šimon Braczek
3.Tereza Kadlecová 3. Jiří Blumenstein
4. třídy 4. třídy
1. Ludmila Hrdá 1. Ondřej Gubanec
2.Kateřina Murová 2. Simeon Gábor
3. Anna Dedková 3. Marek Karas
5. třídy 5. třídy
1. Tereza Majtánová 1. Filip Leks
2. Zuzana Korpasová 2. Vojtěch Ziegler
3. Leona Bončová 3. Tomáš Kadlec

A zde můžete zhlédnout několik fotografií ze soutěže. Především šťastné vítěze.

20181106_14431720181106_144203(0)20181106_14405620181106_14401420181106_14383320181106_14192420181106_14180720181106_14164620181106_14152720181106_13461620181106_13460820181106_134308